Potrzebujesz atrakcyjnego wizualnie i przede wszystkim praktycznego rozwiązania wystawienniczego? Tutaj znajdziesz kompleksowe informacje i produkty, związane z tym tematem. Wszystko to pomoże Ci znaleźć „złoty środek” do jak najlepszego przekazu obowiązujących treści, prezentacji obiektów, lub innych materiałów, dostosowany do Twoich potrzeb.

Systemy linkowe do obrazów - miejsca aranżacji

Nikogo nie powinno dziwić, że dobrze zorganizowana przestrzeń pomaga w odbiorze prezentowanych treści oraz pogłębia ich wydźwięk - dając lepsze efekty wizualne i sprzedażowe. Wszystko to za sprawą ciekawych form „podania”. Galerię obrazów bez wiercenia można stworzyć nawet na pochyłej ścianie! Inne udogodnienia to na przykład oświetlenie zintegrowane, które ociepli obszar dokoła i nada nowego wymiaru grą światła.

Warto podkreślić, że systemy podwieszane na lince oszczędzają miejsce na podłodze, co przy małych powierzchniach okazuje się bardzo cenne! Świetnie sprawdzają się w galeriach, muzeach, domach kultury, salonach, sklepach i biurach.

system linkowy galeryjny

Warianty mocowań

Niezależnie od opcji, dostępne są gotowe - całościowo kompletne zestawy systemów linkowych albo możliwe jest złożenie własnej kompozycji z osobnych elementów. Uczyni to prezentację materiałów wyjątkowo ciekawą i z pewnością niepowtarzalną!

Systemy galeryjne

Mechanizm oparty na: szynie (aluminiowej/ drewnianej), linkach z pętelką albo zakończonych zaczepem zintegrowanym, oraz haczykach (na których wieszane są obiekty). Takie systemy ekspozycyjne z użyciem linki stalowej lub nylonowej, mają genialny wspólny mianownik. Mianowicie wymagają jednorazowego przymocowania (z użyciem wiertarki) listwy do ściany. Późniejsze zmiany pojedynczych eksponatów lub całościowych kompozycji przebiegają błyskawicznie i bez zastosowania jakichkolwiek narzędzi.

Linkowe systemy zawieszeń

Taki system wieszania sprawdza się szczególnie do lżejszych obiektów: paneli, tabliczek reklamowych i informacyjnych, półek, kieszeni, antyram, banerów. Wysoce estetyczne wykonanie poszczególnych komponentów przyciąga wzrok i uatrakcyjnia zwykły sposób przedstawienia informacji oraz dostarczenia materiałów reklamowych dla Klienta (katalogi, ulotki). Poszukując wysokiej jakości kompatybilnych ze sobą produktów, połączonych z nieprzeciętną stylistyką, warto pochylić się nad wyrobami z serii MICROSystem.

ściana-ściana - solidne przymocowanie, tworzące również potrzebny naciąg linki, zapewniają naścienne mocowania do ścian i mocowania boczne. Możliwość stworzenia różnorodnych układów jest możliwe dzięki mocowaniom na dystans jedno lub dwustronnym.

ściana-sufit - większość składowych to te części, których można użyć także do przymocowania w wersji ściana- ściana. Często mają moc podwójnego zastosowania: do ściany lub sufitu, są zatem uniwersalne. Kolejnymi, sprytnymi mocowaniami, są linki z przegubem o różnym kącie nachylenia, lub mocowania z ruchomym elementem.

sufit-podłoga - w tym przypadku również możliwe jest wykorzystanie wielu produktów, które mogą być stosowane do powyższych opcji (szczególnie jeśli chodzi o nośniki na wydruki i mocowania boczne). Popularnym rozwiązaniem jest linkowy system zawieszeń sufitowo-podłogowy Fix.

System linkowy prezentacyjny A4

Zmiana ekspozycji bez użycia narzędzi

Systemy wystawiennicze swój niebanalny, minimalisty wygląd zawdzięczają prostocie form i wykorzystaniu gładkich, czystych linii, przy jednoczesnym zachowaniu trwałych materiałów, odpornych na uszkodzenia i upływ czasu. Gotowe zestawy zawierają wszystkie potrzebne elementy. Zależnie od wyboru typu systemu będą to uchwyty, mocowania, listwy, linki, zaczepy, haczyki, akcesoria prezentacyjne, elementy montażowe. Jak zostało wspomniane wcześniej, instalację „szkieletu” przeprowadza się raz, a późniejsze zmiany ekspozycji przebiegają płynnie i nie wymagają użycia żadnego osprzętu. Finalnie otrzymujemy konfigurację o wysokiej estetyce, którą w każdym momencie można zmodyfikować według uznania/ potrzeb.

Systemy ekspozycyjne z linką

Powiązane produkty

System linkowy - gotowy zestaw

Sufit - podłoga Fix

SUFPODYF3045CM
116,90 zł
Cena za 1 zestaw. Kolor: srebrny
Gotowe systemy zawieszeń obrazów

System mocowania obrazów STANDARD

Od
233,81 zł
Gotowy zestaw do podwieszania obrazów na linkach. 1 x szyna galeryjna STANDARD o dł. 2 m 8 x linka stalowa ocynkowana z pętelką o dł. 1,5 m 8 x haczyk do obrazów MINI niklowany 8 x zaczep do linki 7 x klips ścienny 7 x kołek z wkrętem 2 x zaślepka boczna

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.