przydrzwiowe

przydrzwiowe

Smartquick

44,24 zł
Cena za 1 szt. tabliczki.
przydrzwiowe

Pixquick

Od
76,19 zł
Cena za 1 tabliczkę w wybranym formacie.
przydrzwiowe

Pixquick Silver

Od
147,49 zł
Cena za 1 szt. tabliczki w wybranej wielkości.
przydrzwiowe

Infoquick&Midi

Od
59,74 zł
Cena za 1 tabliczkę w wybranej wielkości.
Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Tabliczki przydrzwiowe służące do prezentacji danych personalnych oraz informacji związanych z przeznaczeniem pomieszczenia. Niezbędne w każdym biurze i wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność opisania pokoi firmowych. Profesjonalne rozwiązania, montowane bezpośrednio do ściany, drzwi lub na eleganckich śrubach dystansowych. Tabliczki przydrzwiowe wykonane ze szkła lub plexi, z możliwością wymiany prezentowanych treści.  Różne wielkości, w zależności od ilości potrzebnego miejsca i przyjętej stylistyki. Kompleksowa obsługa, wraz z wydrukiem potrzebnych materiałów. W razie zainteresowania, prosimy o kontakt.

Tabliczki z wymienną treścią

Możliwość sprawnej wymiany prezentowanych informacji to ważna zaleta większości z naszych rozwiązań. Czasowe zmiany, nowe przeznaczenia pomieszczenia, zaktualizowane godziny otwarcia to nie problem jeśli z łatwością otworzysz tabliczkę i wsuniesz w nią nowy wydruk.

Jakie tabliczki na drzwi biurowe?

Proste rozwiązania cieszą się zazwyczaj największą popularnością. Będą to modele o kształcie wypukłym lub płaskim, często z profilem zatrzaskowym do przytrzymywania wydruku i osłony. Ważne jest aby w całym budynku, a przynajmniej na przestrzeni całego piętra utrzymać jednolitą stylistykę, stosując tabliczki z tej samej rodziny produktów.