Mocowania do sufitu

Mocowania do sufitu

Fly Fix

Od
113,90 zł
Cena za zestaw: 2 szt. mocowań w wybranym kolorze.
Mocowanie ścienno-sufitowe Fly Leva Mocowanie ścienno-sufitowe Fly Leva 2
Obecnie brak na stanie
Mocowania do ścian

Fly Leva

YLV1352AR
159,08 zł
Cena za zestaw: 2 szt. mocowań.
Mocowania do ścian

Fly Swing

YSW2060AR
139,73 zł
Cena za zestaw: 2 szt. mocowań.
Mocowania do ścian

Fly Plusmini

YPM2070AR
112,78 zł
Cena za zestaw: 2 szt. mocowań.
44,90 zł
Cena za zestaw: 1 x uchwyt sufitowy stożkowy 1 x linka ze stali nierdzewnej o gr. 1 mm i długości 2,5 m, zakończona kulką o średnicy 6 mm
Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Mocowania i uchwyty stosowane do podwieszania paneli i tabliczek pod sufitem, w systemie linkowym. Montaż sufitowy jest częstym wyborem, gdyż pozwala na optymalną organizację przestrzeni. Proponowane rozwiązania to wysokiej jakości produkty, które pozwalają stworzyć atrakcyjną wizualnie ekspozycję informacji lub reklamy.

Mocowania sufitowe bez wiercenia

Jeśli posiadasz podwieszany sufit, sięgnij po specjalne klipsy i wieszaki, osadzane na metalowych profilach. Uniwersalne i proste w montażu, nie wymagają dodatkowego wiercenia w podłożu. Sprawdzą się w szczególności podczas podwieszania lżejszych obiektów, tabliczek i bannerów reklamowych. Taki uchwyt pozwala na zaczepienie stalowej linki, zakończonej w odpowiedni sposób. Nasz sklep dostarczy Ci adekwatnych rozwiązań.

MICROSystem

Jeśli poszukujesz kompleksowych rozwiązań wystawienniczych, związanych z montażem sufitowym, zachęcamy do zapoznania z ofertą produktów MICROSystem. Te profesjonalne akcesoria zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów i z dużą dbałością o ich estetyczny wygląd. Szeroka gama produktów pozwala na stworzenie kompleksowego systemu do podwieszania różnego rodzaju obiektów. Mnogość propozycji sprawia, że nie trudno będzie znaleźć optymalne rozwiązanie do własnych potrzeb.