Zawiesia - zestawy z linką

Zawiesia linkowe

Zawiesie linkowe Fly Lean Maestro

YLM1131AL
33,90 zł
Zestaw zawiera: 1 x uchwyt sufitowy1 x linka stalowa 2 m1 x uchwyt do tabliczkielementy montażowe
Zawiesia linkowe

Zawieszka sufitowa z linką i haczykiem

106027200
17,90 zł
Cena za zestaw: 1 x metalowa zawieszka z oczkiem 1 x linka transparentna z pętelką (zaciśnięta na oczku zawieszki) - 2 m 1 x haczyk mały Czas realizacji: 5-7 dni roboczych.
Od
26,14 zł
Zestaw zawiera: - 2 x linka stalowa o wybranej długości, zakończona z jednej strony pętelką - 2 x zacisk, z pomocą którego wykonasz pętelkę po drugiej stronie linki
Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Gotowe zestawy obejmujące niezbędne mocowania oraz stalową linkę do podwieszania różnego rodzaju obiektów. Wybierz rozwiązanie optymalne do swoich potrzeb. Oferowane komplety są gotowe do montażu i realizacji swojego celu. Wśród propozycji znajdziesz produkty dedykowane do podwieszanych sufitów, które stanowią popularne miejsce mocowania linki. Takie zestawy uwzględniają specjalne klipsy do metalowych profili.

Prosty i sprawny montaż zawiesi

Oferowane zestawy zostały skomponowane z myślą o szybkim i bezproblemowym montażu. To ważna zaleta, którą doceni każdy instalator. Wysokiej jakości uchwyty działają sprawnie i bez zarzutu, stabilnie utrzymując linkę oraz umieszczony na niej ciężar. Całość prezentuje się wyjątkowo estetycznie.

Co chcesz powiesić?

Ważnym aspektem są możliwości, jakie daje nam zawieszany obiekt. Jeśli posiada on wykonane otwory, możemy zastosować zestaw do samodzielnego zaciskania pętelki lub wyposażony w uchwyt do tabliczki. W przypadku braku otworu, ale przy obecności zawieszki na plecach obiektu, sięgnąć możemy po zestawy z haczykiem mocowanym na lince. Jeśli nie znalazłeś optymalnego rozwiązania, skontaktuj się z nami.