Linkowe systemy zawieszeń to popularne rozwiązania stosowane do prezentacji materiałów informacyjnych i reklamowych. Nośniki tego, co eksponujemy mocowane są na odpowiednio napiętej lince. Wykorzystywane w sklepach, salonach, galeriach, muzeach, biurach. Powszechnie lubiane, gdyż umożliwiają szybką wymianę informacji, nie są trudne w montażu i prezentują się oryginalnie i elegancko. Systemy linkowe to także niezwykle elastyczne rozwiązania, które możemy zmieniać i rozbudowywać w razie potrzeby. Mamy do dyspozycji różnego rodzaju akcesoria, tj. kieszenie, tabliczki, półeczki, by móc praktycznie i ze smakiem zaprezentować fotografie, szkice, plakaty, czy oferowane produkty.

Linkowy system zawieszeń

Najczęściej wybieranym zastosowaniem systemów linkowych jest prezentacja zbiorcza tabliczek informacyjnych, kierunkowych, mająca na celu oznakowanie w holu, korytarzach budynku i nie tylko. Bez wątpienia jest to elegancki i praktyczny sposób na stworzenie komunikacji wizualnej w pomieszczeniach.

Tabliczki w systemie linkowym

Nasza oferta obejmuje zarówno różnego rodzaju komponenty, umożliwiające stworzenie własnego rozwiązania. Proponowane mocowania zostały wygodnie podzielone na: ścienne, sufitowe, boczne i uchwyty do półek, dzięki czemu z łatwością odnajdą Państwo potrzebny element mocujący. Dla wszystkich poszukujących gotowych zestawów, stworzyliśmy komplety mocowań wraz z linką do zastosowania sufit-podłoga, sufit-ściana, podwieszane lub naścienne. Akcesoria, w przypadku większości kompletów, należy wybrać osobno, w zależności od tego, co jest nam aktualnie potrzebne.

Zachęcamy także do kontaktu z nami, w celu otrzymania bezpłatnej propozycji systemu, opartej o Państwa wytyczne i wskazówki.