Galeria obrazów w domu

Kochasz sztukę i marzysz o własnej galerii obrazów? Sprawdź jak ją powiesić na ścianie i zrób to jak profesjonalista! Pomogą Ci gotowe systemy zawieszeń. Zobacz dlaczego warto je zastosować w swoim domu.

Czytaj dalej
Porady i inspiracje
0 komentarze
31 odsłony

Jak zakończyć linkę stalową?

Systemy wystawiennicze często sięgają po stalowe linki, które wykorzystują do podwieszania obrazów, obiektów muzealnych i nie tylko. Aby taka linka mogła spełniać swoje zadanie, musi być odpowiednio zakończona. Sprawdź jakie są możliwości i narzędzia stosowane do tego celu.

Czytaj dalej
Porady i inspiracje
0 komentarze
47 odsłony

Jakie dystanse do tabliczek? 6 rozwiązań, które warto rozważyć!

Sprawdź te śruby dystansowe i uchwyty do tabliczek zanim dokonasz wyboru rozwiązania. Praktyczne propozycje, które pozwolą Ci osiągnąć oczekiwany efekt, także jeśli nie posiadasz otworów w tabliczce.

Czytaj dalej
Porady i inspiracje
0 komentarze
138 odsłony

Tabliczki do biura - 3 wskazówki przed wyborem

Podstawowe wskazówki, na które warto zwrócić uwagę podczas wyboru tabliczek biurowych. Sprawdź co mamy do zaproponowania w temacie tworzenia czytelnego i skutecznego systemu komunikacji wizualnej.

Czytaj dalej
Porady i inspiracje
0 komentarze
88 odsłony

Zbieramy pliki cookies dla poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.