Akcesoria do systemów zawieszeń

Akcesoria do systemów zawieszeń

Zaczepy do linek

Od
6,31 zł
Cena za 1 szt.
Akcesoria do systemów zawieszeń

Haczyki na linki

100 024
Od
5,31 zł
Cena za 1 szt. wybranego haczyka.
Akcesoria do systemów zawieszeń

Złączka do szyn galeryjnych

100 015k
8,24 zł
Złączka umożliwia łączenie 2 odcinków szyny galeryjnej.
Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Akcesoria do systemów zawieszeń to wszystkie produkty, jakie potrzebujesz, aby stworzyć własną galerię obrazów, grafik, czy dyplomów. Wybierz poszczególne elementy by cieszyć się w pełni funkcjonalnym rozwiązanie, dostosowanym do Twoich potrzeb prezentacyjnych. Tutaj znajdziesz produkty uzupełniające gotowe zestawy, tj. linki do wieszania obrazów czy haczyki. Jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z naszym Sprzedawcą.

Linki galeryjne

Podwieszanie obrazów na linkach jest bardzo elastycznym i wygodnym sposobem, który pozwala nie wiercić kolejnych otworów. Oferujemy stalowe linki, zakończone pętelką lub zaczepem zintegrowanym. Do montażu pierwszych potrzebne będą zaczepy wsuwane w prowadnicę szyny. Drugi rodzaj linki wymaga wprowadzania jej w szynę od boku, a więc nie w dowolnym jej punkcie. Oferujemy różne długości linek.

Haczyki na linki

Kolejną ważną grupą akcesoriów są haczyki mocowane na linkach. Zanim zdecydujesz się na wybór haczyka, zwróć uwagę na jego nośność i zweryfikuj ją z wagą wieszanych obiektów. Stalowe haczyki umożliwiają zmianę pozycji (góra-dół) na lince przez co zapewniają sporą elastyczność i możliwość zmiany w wyglądzie ekspozycji.