Proponujemy wszelkiego rodzaju tablice i tabliczki informacyjne potrzebne do oznakowania przestrzeni biurowych, wskazywania kierunku i lokalizacji poszczególnych pomieszczeń. Oferujemy produkty mocowane klasycznie do ściany, w sposób flagowy i podwieszane do sufitu. W roli nośnika informacji doskonale sprawdzają się także wolnostoj...

Proponujemy wszelkiego rodzaju tablice i tabliczki informacyjne potrzebne do oznakowania przestrzeni biurowych, wskazywania kierunku i lokalizacji poszczególnych pomieszczeń. Oferujemy produkty mocowane klasycznie do ściany, w sposób flagowy i podwieszane do sufitu. W roli nośnika informacji doskonale sprawdzają się także wolnostojące stojaki z tabliczkami, także w wersji dwustronnej. Wysokiej jakości rozwiązania, odpowiednie różnież do stosowania na zewnątrz budynków.

Więcej

Tabliczki informacyjne Brak produktów w tej kategorii

Podkategorie

 • na ścianę

  Tabliczki prezentacyjne do montażu bezpośrednio na ścianie. Idealne na wydruki reklamowe i informacyjne różnej wielkości. Praktyczne w użytkowaniu ze względu na szybki montaż i prostą wymianę zawartości. Popularne rozwiązanie stosowane w biurach, poczekalniach, salonach sprzedaży.

 • przydrzwiowe

  Tabliczki przydrzwiowe służące do prezentacji danych personalnych oraz informacji związanych z przeznaczeniem pomieszczenia. Niezbędne w każdym biurze i wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność opisania pokoi firmowych. Profesjonalne rozwiązania, montowane bezpośrednio do ściany, drzwi lub na eleganckich śrubach dystansowych. Tabliczki przydrzwiowe wykonane ze szkła lub plexi, z możliwością wymiany prezentowanych treści.  Różne wielkości, w zależności od ilości potrzebnego miejsca i przyjętej stylistyki. Kompleksowa obsługa, wraz z wydrukiem potrzebnych materiałów. W razie zainteresowania, prosimy o kontakt.

 • flagowe

  Tabliczki flagowe, montowane do ściany bokiem, semaforowo. Czytelny sposób prezentacji informacji w korytarzach budynków biurowych. Z oddali wskazują właściwy kierunek i przeznaczenie pomieszczeń. Doskonale zadbają o komunikację w Państwa budynku. Tabliczki na uchwytach nie przysparzają problemów w montażu. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, umożliwiają, w razie potrzeby, wymianę prezentowanej informacji.

 • podwieszane

  Tablice informacyjne, podwieszane pod sufitem, to ważne elementy systemu informacji wizualnej w każdym biurowcu, salonie, banku i nie tylko. Pozwalają, w widoczny z daleka sposób, wskazać drogę i ułatwić tym samym komunikację w budynku. Szczególnie ważną zaletą jest możliwość dwustronnego zastosowania, kiedy to informacja widoczna jest z obu stron korytarza. Duży wybór wielkości, możliwość wymiany prezentowanych treści. Solidnie wykonane tablice, doskonale sprawdzą się w długotrwałym użytkowaniu. W razie pytań, prosimy o kontakt.

 • na biurko

  Tabliczki na biurko do czytelnej prezentacji informacji personalnych i nie tylko. Ich zastosowanie i elegancki wygląd budują dobry wizerunek firmy. Świetnie sprawdzą się jako nośnik informacji ofertowej, promocji i reklamy. Proponujemy ciekawe rozwiązania o niebanalnym wykończeniu. W ofercie tabliczki różnego formatu, do wyboru.

 • stojaki z tabliczkami

  Tabliczki informacyjne umiejscowione na wolnostojących stojakach prezentacyjnych to doskonały sposób ekspozycji ważnych treści. Stawiamy je tam, gdzie istnieje potrzeba udostępnienia informacji. Stojaki nie zajmują wiele miejsca, są mobilne i wygodne w użytkowaniu. Doskonałe do opisania wystawy, galerii, produktów w salonie sprzedaży a także wskazania kierunku na konferencje, event. Rozwiązanie umożliwia także prezentację dwustronną, co niejednokrotnie stanowi ważną zaletę. Tablice informacyjne na nodze to popularny sposób na umieszczenie potrzebnych treści.