Systemy linkowe składają się z nośników prezentacyjnych, umieszczonych dzięki odpowiednim mocowaniom na linkach. Oryginalny i ciekawy sposób ekspozycji treści reklamowych i informacyjnych. Pozwala na wygodną wymianę prezentowanych materiałów, także ich wielkości. W ofercie wszystkie potrzebne komponenty pozwalające na stworz...

Systemy linkowe składają się z nośników prezentacyjnych, umieszczonych dzięki odpowiednim mocowaniom na linkach. Oryginalny i ciekawy sposób ekspozycji treści reklamowych i informacyjnych. Pozwala na wygodną wymianę prezentowanych materiałów, także ich wielkości. W ofercie wszystkie potrzebne komponenty pozwalające na stworzenie własnej, odpowiadającej potrzebom konstrukcji. Mocowania boczne, do ścian, sufitów czy podłogi dają szeroki zakres możliwości. System linkowy możemy zastosować na ścianie, pod sufitem lub w witrynie okiennej. Popularne i lubiane rozwiązanie o ciekawym wyglądzie i praktycznym użytkowaniu.

Więcej

Systemy linkowe Brak produktów w tej kategorii

Podkategorie

 • Mocowania do ścian

  Mocowania do ścian to uchwyty zapewniające pewny i stabilny montaż systemu linkowego do ściany.

 • Mocowania do sufitu

  Mocowania i uchwyty stosowane do podwieszania paneli i tabliczek pod sufitem, w systemie linkowym.

 • Mocowania boczne

  Mocowania umożliwiające przytwierdzenie panelu, kieszeni do systemu linkowego od boku. Proste i szybkie w montażu.

 • Uchwyty do półek

  Eleganckie uchyty umożliwiające mocowanie półeczek prezentacyjnych w systemie linkowym. Ważne elementy przy tworzeniu systemów ekspozycyjnych w sklepach, galeriach, salonach.

 • Akcesoria

  Eleganckie nośniki reklamy i informacji, tj. kieszenie na ulotki, panele informacyjne a także ozdobne elementy, kompatybilne z systemem linkowym.