Systemy prętowe to konstrukcje ekspozycyjne oparte na rurkach, umożliwiające oryginalną i elegancką prezentacje. W ofercie bogaty wybór mocowań i uchwytów pozwalających na tworzenie dowolnych, przystosowanych do potrzeb Klienta rozwiązań. Istnieje możliwość montażu  systemu na ścianie, pod sufitem lub pomiędzy podłogą a sufite...

Systemy prętowe to konstrukcje ekspozycyjne oparte na rurkach, umożliwiające oryginalną i elegancką prezentacje. W ofercie bogaty wybór mocowań i uchwytów pozwalających na tworzenie dowolnych, przystosowanych do potrzeb Klienta rozwiązań. Istnieje możliwość montażu  systemu na ścianie, pod sufitem lub pomiędzy podłogą a sufitem. Prosta i sprawna wymiana prezentowanych materiałów. Zapraszamy do kontaktu, chętnie przedstawimy Państwu pomysłowe propozycje!

Więcej

Systemy prętowe Brak produktów w tej kategorii

Podkategorie

  • Mocowania i uchwyty

    Uchwyty umożliwiające tworzenie mniej lub bardziej rozbudowanych systemów prętowych, a także ich mocowanie do ścian, podłogi czy sufitu.

  • Akcesoria

    Akcesoria kompatybilne z systemem prętowym. Rozbudowują i uatrakcyjniają prezentację. W ofercie elementy dekoracyjne, a także kieszenie na broszury, panele prezentacyjne, półki.