Wieszanie obrazów na lince

Gotowe systemy zawieszeń obrazów

System podwieszania MINi

Od 151,46 zł
Gotowe rozwiązanie do podwieszania lżejszych obiektów. Wybierz kolor szyny.
Akcesoria do systemów zawieszeń

Zaczepy do linek

Od 6,07 zł
Cena za 1 szt.
Gotowe systemy zawieszeń obrazów

Galeria Bianco

Od 223,49 zł
Gotowy zestaw zawieszeń z szyną białą matową lub w połysku.
Akcesoria do systemów zawieszeń

Haczyki na linki

Od 4,96 zł
Cena za 1 szt. wybranego haczyka.
Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Wieszanie obrazów na lince to praktyczny sposób montażowy, który pozwala uniknąć wiercenia otworów w ścianie. Wykonujemy je wyłącznie jednorazowo, w celu zamocowania szyny galeryjnej. To na niej, za pomocą linek do obrazów, podwieszamy kolejne ramy. Zaletą tego rozwiązania jest bez wątpienia duża elastyczność i wygoda w tworzeniu galerii zdjęć, grafik, plakatów czy dyplomów. Każde z nich można z łatwością przewieszać, zmieniać ułożenie, zdejmować, czy wzbogacać o nowe obiekty.

Elegancki i dyskretny system zawieszeń obrazów sprawdzi się nie tylko w muzeach i placówkach kultury. Coraz częściej wykorzystywany w biurach, a także mieszkaniach prywatnych. Rozwiązanie z pewnością ułatwi aranżację wnętrz i pozwoli na dokonanie szybkich zmian.

Proponujemy gotowe, w pełni funkcjonalne zestawy, które można rozwijać o dodatkowe akcesoria. Jeśli interesuje Cię indywidualne rozwiązanie, dobierz samodzielnie poszczególne komponenty lub skontaktuj się z naszym sprzedawcą.

Zbieramy pliki cookies dla poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.