Wieszanie obrazów na lince to praktyczny sposób montażowy, który pozwala uniknąć wiercenia otworów w ścianie. Wykonujemy je wyłącznie jednorazowo, w celu zamocowania szyny galeryjnej. To na niej, za pomocą linek do obrazów, podwieszamy kolejne ramy. Zaletą tego rozwiązania jest bez wątpienia duża elastyczność i wygoda w tworzeniu galerii zdjęć, ...

Wieszanie obrazów na lince to praktyczny sposób montażowy, który pozwala uniknąć wiercenia otworów w ścianie. Wykonujemy je wyłącznie jednorazowo, w celu zamocowania szyny galeryjnej. To na niej, za pomocą linek do obrazów, podwieszamy kolejne ramy. Zaletą tego rozwiązania jest bez wątpienia duża elastyczność i wygoda w tworzeniu galerii zdjęć, grafik, plakatów czy dyplomów. Każde z nich można z łatwością przewieszać, zmieniać ułożenie, zdejmować, czy wzbogacać o nowe obiekty.

Elegancki i dyskretny system zawieszeń obrazów sprawdzi się nie tylko w muzeach i placówkach kultury. Coraz częściej wykorzystywany w biurach, a także mieszkaniach prywatnych. Rozwiązanie z pewnością ułatwi aranżację wnętrz i pozwoli na dokonanie szybkich zmian.

Proponujemy gotowe, w pełni funkcjonalne zestawy, które można rozwijać o dodatkowe akcesoria. Jeśli interesuje Cię indywidualne rozwiązanie, dobierz samodzielnie poszczególne komponenty lub skontaktuj się z naszym sprzedawcą.

Więcej

Wieszanie obrazów na lince Brak produktów w tej kategorii

Podkategorie

  • Gotowe systemy...

    Gotowe zestawy to w pełni funcjonalne systemy zawieszeń obrazów, zawierające potrzebne elementy tj. szyna galeryjna, linki do obrazów, haczyki i części montażowe. Idealne do zastosowania w muzeach, galeriach sztuki, domach kultury, biurach, salonach sprzedaży, a także w prywatnych mieszkaniach. Każdy zestaw można rozszerzać o dodatkowe akcesoria.

  • Akcesoria do systemów...

    Akcesoria do systemów zawieszeń to wszystkie produkty, jakie potrzebujesz, aby stworzyć własną galerię obrazów, grafik, czy dyplomów. Wybierz poszczególne elementy by cieszyć się w pełni funkcjonalnym rozwiązanie, dostosowanym do Twoich potrzeb prezentacyjnych. Tutaj znajdziesz produkty uzupełniające gotowe zestawy, tj. linki do wieszania obrazów czy haczyki. Jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z naszym Sprzedawcą.