Systemy galeryjne z linką

Gotowe systemy zawieszeń obrazów

System mocowania obrazów STANDARD

Od
233,81 zł
Gotowy zestaw do podwieszania obrazów na linkach. 1 x szyna galeryjna STANDARD o dł. 2 m 8 x linka stalowa ocynkowana z pętelką o dł. 1,5 m 8 x haczyk do obrazów MINI niklowany 8 x zaczep do linki 7 x klips ścienny 7 x kołek z wkrętem 2 x zaślepka boczna
Akcesoria do systemów zawieszeń

Zaczepy do linek

Od
6,31 zł
Cena za 1 szt.
Gotowe systemy zawieszeń obrazów

System podwieszania MINi

Od
162,24 zł
Gotowe rozwiązanie do podwieszania lżejszych obiektów. Wybierz kolor szyny.
Akcesoria do systemów zawieszeń

Haczyki na linki

100 024
Od
5,31 zł
Cena za 1 szt. wybranego haczyka.
Gotowe systemy zawieszeń obrazów

Galeria Bianco

Od
239,40 zł
Gotowy zestaw zawieszeń z szyną białą matową lub w połysku.
Gotowe systemy zawieszeń obrazów

System galeryjny ROYAL

GALROYAL2M
294,00 zł
Zestaw obejmuje: 1 x szyna aluminiowa ROYAL w kolorze białym 2 m 8 x stalowa ocynkowana linka z pętelką (1,5 m) 8 x haczyk samozaciskowy do obrazów FIXMATIC 8 x zaczep do linki 7 x klips ścienny 7 x kołek z wkrętem
Gotowe systemy zawieszeń obrazów

System galeryjny antykradzieżowy

Od
333,62 zł
Zestaw obejmuje: 1 x szyna aluminiowa STANDARD (biała lub srebrna) 2 m 8 x stalowa ocynkowana linka z zaczepem zintegrowanym 8 x haczyk samozaciskowy do obrazów FIXMATIC S 7 x klips ścienny 7 x kołek z wkrętem 2 x zaślepka boczna z PCV
Akcesoria do systemów zawieszeń

Złączka do szyn galeryjnych

100 015k
8,24 zł
Złączka umożliwia łączenie 2 odcinków szyny galeryjnej.
Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Wieszanie obrazów na lince to praktyczny sposób montażowy, który pozwala uniknąć wiercenia otworów w ścianie. Wykonujemy je wyłącznie jednorazowo, w celu zamocowania szyny galeryjnej. To na niej, za pomocą linek do obrazów, podwieszamy kolejne ramy. Zaletą tego rozwiązania jest bez wątpienia duża elastyczność i wygoda w tworzeniu galerii zdjęć, grafik, plakatów czy dyplomów. Każde z nich można z łatwością przewieszać, zmieniać ułożenie, zdejmować, czy wzbogacać o nowe obiekty.

Elegancki i dyskretny system zawieszeń obrazów sprawdzi się nie tylko w muzeach i placówkach kultury. Coraz częściej wykorzystywany w biurach, a także mieszkaniach prywatnych. Rozwiązanie z pewnością ułatwi aranżację wnętrz i pozwoli na dokonanie szybkich zmian.

Proponujemy gotowe, w pełni funkcjonalne zestawy, które można rozwijać o dodatkowe akcesoria. Jeśli interesuje Cię indywidualne rozwiązanie, dobierz samodzielnie poszczególne komponenty lub skontaktuj się z naszym sprzedawcą.

  • Galeria STANDARD - zoptymalizowany pod kątem ilości poszczególnych elementów zestaw, gotowy do montażu i realizacji swojego zadania, jakim jest stworzenie ekspozycji obrazów. Prosty i funkcjonalny.
  • Galeria ROYAL - system zawieszeń bazujący na eleganckiej szynie ROYAL o owalnym kształcie. Jej budowa sprawia, że kanał jezdny przestaje być widoczny.
  • System galeryjny antykradzieżowy - to zestaw, w którym wykorzystano elementy utrudniające manipulację przy powieszonych obiektach. Zdjęcie ram wymaga więcej czasu i uwagi.
  • System zawieszeń MINI - sprawdzi się doskonale w witrynach okiennych i wszędzie tam, gdzie chcemy powiesić lekkie materiały reklamowe czy informacyjne.
  • Galeria Bianco - to zestaw, który gromadzi elementy w klasycznym kolorze białym. Uniwersalny do wielu wnętrz.