Zawiesia linkowe

Zawiesia linkowe

Zawiesie linkowe Fly Lean Maestro

YLM1131AL
33,90 zł
Zestaw zawiera: 1 x uchwyt sufitowy1 x linka stalowa 2 m1 x uchwyt do tabliczkielementy montażowe
Zawiesia linkowe

Zawieszka sufitowa z linką i haczykiem

106027200
17,90 zł
Cena za zestaw: 1 x metalowa zawieszka z oczkiem 1 x linka transparentna z pętelką (zaciśnięta na oczku zawieszki) - 2 m 1 x haczyk mały Czas realizacji: 5-7 dni roboczych.
Akcesoria do systemów zawieszeń

Haczyki na linki

Od
5,31 zł
Cena za 1 szt. wybranego haczyka.
Od
26,14 zł
Zestaw zawiera: - 2 x linka stalowa o wybranej długości, zakończona z jednej strony pętelką - 2 x zacisk, z pomocą którego wykonasz pętelkę po drugiej stronie linki
Zawiesia linkowe

Haczyk S

100 094
0,80 zł
Prosty haczyk w kształcie "S", wykorzystywany systemach podwieszeń do łączenia obiektów.
Zawiesia linkowe

Linka z pętlami

Od
12,17 zł
Cena za wybranej długości linkę, zakutą z obu stron pętelkami.
Pokazano 1-24 z 32 pozycji

Zawiesia linkowe służą do podwieszania reklam i informacji w postaci gotowych tablic czy plakatów. Popularne rozwiązania, proste i zarazem skuteczne, umożliwiają najczęściej montaż obiektu pod sufitem. Wśród proponowanych produktów znajdą Państwo uchwyty sufitowe, specjalne mocowania, czy też linki stalowe o różnych zakończeniach. Dzięki zawiesiom linkowym sprawnie podwiesisz komunikaty kierunkowe w biurach, urzędach czy innych placówkach. Wieszanie na linkach to także popularny sposób montażu sklepowych tablic informacyjnych, czy bannerów reklamowych.

Uniwersalne zawiesia sufitowe

Postaw na najprostsze rozwiązania, które sprawdzają się wszędzie. Nasze produkty wyróżnia szybki i wygodny montaż, który nie sprawi Ci większych trudności. Wysoka jakość materiałów zapewnia trwałość mocowań i odporność na różnego rodzaju czynniki. Wybierz poszczególne komponenty lub gotowe zestawy, obejmujące wszystkie niezbędne akcesoria. Jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami. Z pewnością pomożemy w doborze optymalnego rozwiązania.

Czym jest MICROSystem?

Wśród propozycji znajdziecie całą gamę produktów oznaczonych jako MICROSystem. Są to wszelkiego rodzaju mocowania i akcesoria, kompatybilne ze sobą i dające ogromne możliwości montażowe. Chętnie wykorzystywane w budownictwie sklepowym i targowym. Produkty z tej rodziny współpracują ze stalowymi linkami o różnej grubości. Docenisz je za spryt i wysoką funkcjonalność.