MICROsystem

44,90 zł
Cena za zestaw: 1 x uchwyt sufitowy stożkowy 1 x linka ze stali nierdzewnej o gr. 1 mm i długości 2,5 m, zakończona kulką o średnicy 6 mm
Pokazano 1-18 z 18 pozycji

MICROsystem to rodzina kompatybilnych ze sobą produktów, wyróżniających się prostym, szybkim i bezpiecznym montażem. Poznaj innowacyjne systemy mocowania i zawieszania, szczególnie dla najcieńszych stalowych linek (od 0,5 do 3 mm). Popularne w segmencie opraw oświetleniowych i podwieszeń architektonicznych. Cenione w projektach konstrukcji reklamowych i informacyjnych. Dzięki wysokiej jakości elementów i ich kreatywności, system ten znajduje coraz szersze zastosowanie w wielu obszarach i wszystkich możliwych branżach.

Podwieszanie w budownictwie sklepowym i targowym

Dzięki systemowi podwieszeń możesz zaprojektować swój sklep, stoisko targowe i wiele więcej w zupełnie indywidualny sposób. Wszelkie instalacje z użyciem MICROsystemu są szczególnie proste, szybkie i całkowicie bezpieczne. W zabudowie sklepowej bez trudu podwiesisz wiele elementów tj. półki, lampy, eksponaty, szyldy, napisy, próbki produktów, czy drogowskazy. Podobnie w zabudowie targowej - wszystko według Twojego kreatywnego pomysłu. Wybierając produkty należące do MICROsystemu stawiasz na nieskomplikowany montaż i wygodę.

Uchwyty sufitowe do mocowania linki

Połączenie z sufitem jest jednym z najczęściej stosowanych rozwiązań montażowych do podwieszeń różnego rodzaju obiektów. MICROsystem obejmuje kilka praktycznych uchwytów sufitowych, które stanowią skuteczne połączenie dla stalowej linki. Wśród nich znajdziesz rozwiązania dla zwykłej linki (np. uchwyt samozaciskowy FIX) lub zakończonej odlewaną kulką (np. uchwyt sufitowy do linki z kulką). Wysoki estetyzm i funkcjonalność w jednym gwarantują satysfakcję z montażu i końcowego efektu wizualnego.

Mocowania na zakończenie linki

Ze względu na liczne potrzeby montażowe, uzależnione od wielu czynników, a także warunków miejsca, posiadamy szeroki wybór propozycji, aby każdy mógł dobrać optymalne dla siebie rozwiązanie. Wśród nich znajdują się zakończenia linki z oczkiem, gwintem wewnętrznym, gwintem zewnętrznym, rozgałęzienia oraz produkty wielofunkcyjne, jak np. hak 3F. Ich wspólną cechą jest z pewnością wysoka funkcjonalność, spryt i wygoda użytkowania.

System linkowy o najwyższych standardach

Wybierając produkty z MICROsystemu stawiasz nie tylko na jakość, ale wysokie standardy montażu i użytkowania. Funkcjonalne akcesoria pozwolą stworzyć praktyczne konstrukcje w oparciu o stalową linkę. Wszechstronność i uniwersalność zastosowań sprawia, że wykorzystasz je do różnorakich celów.