System galeryjny ROYAL

System galeryjny ROYAL

GALROYAL2M
294,00 zł
Brutto

Zestaw obejmuje:

  • 1 x szyna aluminiowa ROYAL w kolorze białym 2 m
  • 8 x stalowa ocynkowana linka z pętelką (1,5 m)
  • 8 x haczyk samozaciskowy do obrazów FIXMATIC
  • 8 x zaczep do linki
  • 7 x klips ścienny
  • 7 x kołek z wkrętem

Opis

Elegancka szyna ROYAL

Wyróżnikiem tego systemu zawieszeń jest szyna galeryjna o wyjątkowej budowie i owalnym kształcie. To dzięki niemu prowadnica, w którą wprowadzane są zaczepy jest niewidoczna, co przekłada się na szczególny estetyzm rozwiązania. Propozycja ta doskonale zaprezentuje się w wielu miejscach, galeriach i prywatnych domach. Gotowe do montażu rozwiązanie obejmuje także linki stalowe zakończone pętelką, zaczepy do ich podwieszania w prowadnicy szyny oraz specjalne haczyki o możliwej regulacji góra-dół.

Wygoda i elastyczność

Każda zmiana związana z wymianą ekspozycji czy sposobu rozmieszczenia obiektów nie powoduje trudności. Linki mogą być usuwane lub przesuwane prawo-lewo. Wysokość zawieszenia ramy również może być z łatwością zmieniana.

W razie potrzeby szynę można samodzielnie dociąć na optymalną długość przy użyciu zwykłej piłki do metalu lub łączyć z kolejną szyną za pomocą oferowanej dodatkowo złączki.

System zawieszeń obrazów ROYAL

Szyna galeryjna ROYAL 2 m

Szyna galeryjna ROYAL

Szyna galeryjna o owalnej budowie, dzięki której kanał jezdny jest niewidoczny od frontu. Kolor biały. Długość szyny: 2 metry.

8 x stalowa linka z pętelką

Linka stalowa z pętelką

Stalowa linka zakończona pętelką wymaga użycia zaczepu, wprowadzanego w kanał (w zestawie). Uwaga: zdjęcie poglądowe przedstawia inną szynę.

8 x haczyk Fixmatic

Haczyk na linkę Fixmatic

Solidny, samozaciskowy haczyk do wieszania obrazów, mocowany na lince. Wysoka nośność: do 15 kg. Wygodny w przesuwaniu góra-dół.

Elementy montażowe

Elementy montażowe

Zestaw obejmuje 7 klipsów ściennych oraz 7 kołków z wkrętami, z pomocą których sprawnie powiesisz szynę galeryjną.

Szczegóły produktu

Komentarze (0)

No reviews

Zobacz także