Linkowy system zawieszeń, swoją popularność zyskał głównie dzięki prostocie użytkowania oraz korzyściom, jakie przynosi nabywcom jak i odbiorcom. O jakich benefitach mowa? Co to jest MicroSystem? Jakie akcesoria są potrzebne, by powstał profesjonalny system linkowy i gdzie znajdują zastosowanie takie systemy informacyjne i systemy reklamowe?

Charakterystyka i zastosowanie

Ekspozycyjny system linkowy to doskonały sposób na prezentację różnych obiektów tj.: obrazów, wydruków graficznych, fotografii, ulotek informacyjnych, a nawet drobnych przedmiotów za pomocą półek, kieszeni, tabliczek, ramek i innych segmentów, zawieszonych na napiętej lince. Patent jest szeroko wykorzystywany w branży wystawienniczej: galeriach, muzeach, a także na targach, eventach, w domach, sklepach czy innych obiektach użyteczności publicznej. Poprzez dostępność różnych komponentów, w tym produktów MicroSystemu, oferuje on wiele możliwości aranżacji przestrzeni, a także późniejszych konfiguracji.

Do sedna!

MicrroSystem

MicroSystem - jakie zadanie pełni w systemie linkowym?

MicroSystem to grupa wysokiej jakości, niewielkich, solidnie wykonanych części składowych większej konstrukcji - systemu linkowego. Te elementy służą do bezpiecznego mocowania i zawieszania na najcieńszych stalowych linkach (o grubości od 0,5 do 3 mm). Ma to miejsce w systemie sufitowym, ściennym, bocznym i sufitowo-podłogowym, w zależności od warunków i potrzeb. Z ich udziałem powstają różne, profesjonalne formy instalacji, które mogą być dowolnie konfigurowane. Ich innowacyjna budowa i wygląd idealnie wkomponują się w każde otoczenie, nowatorskie i to o charakterze ponadczasowym.

Specyfikacja wybranych produktów

Wszystkie elementy MicroSystemu łączy przemyślane, wielofunkcyjne zastosowanie. Do wachlarza zalet należy także wygoda użytkowania, czyli szybki i bezpieczny montaż oraz nieprzeciętna estetyka wykończenia. Większość z nich posiada Certyfikat TÜV, oraz jest dedykowana konkretnej średnicy linki, rodzajowi i rozmiarowi gwintu.

Podwieszanie obiektów z systemem MicroSystem

Podsumowanie

Wysokiej klasy systemy linkowe, umożliwiają ciekawą prezentację nawet wtedy, gdy obiekty posiadają różną wielkość. Oryginalnie skonstruowane instalacje są interesujące i mogą stanowić przestrzeń, którą można podziwiać i z której można korzystać. Sposób prezentacji materiałów, z udziałem dyskretnych produktów z rodziny MicroSystem, skutecznie zwróci uwagę odbiorców i sprawi, że na pewno na długo zapadną w pamięć.

Powiązane produkty

44,90 zł
Cena za zestaw: 1 x uchwyt sufitowy stożkowy 1 x linka ze stali nierdzewnej o gr. 1 mm i długości 2,5 m, zakończona kulką o średnicy 6 mm

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.